DZIAŁ ORGANIZACYJNY
IMIĘ I NAZWISKOSTANOWISKOTELEFONWEWMAIL
Olga Godynicka - KubiakCzłonek Zarządu, Dyrektor Biura, Kierownik JRP61 8114 685
512 353 088
103biuro@puszcza-zielonka.pl
o.kubiak@puszcza-zielonka.pl
Beata SzygendaSpecjalista ds. organizacyjnych i prawnych61 8114 142126b.szygenda@puszcza-zielonka.pl
Natalia Lewandowska Referent ds. organizacyjnych i administracji 61 8114142127n.lewandowska@puszcza-zielonka.pl
Agnieszka OgrodnikSamodzielny referent ds. administracji i obsługi klienta 61 8114 142
512 844 133
101a.ogrodnik@puszcza-zielonka.pl
promocja@puszcza-zielonka.pl
Stefan OgorzałekGłówny specjalista ds. regulacji i gospodarowania mieniem komunalnym61 8114 142 125s.ogorzalek@puszcza-zielonka.pl
Joanna PrzybylskaAudytor wewnętrzny61 8114 142
609 087 605
-j.przybylska@puszcza-zielonka.pl
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
IMIĘ I NAZWISKOSTANOWISKOTELEFONWEWMAIL
Dorota TrepińskaGłówny księgowy61 8114 142
61 8114 115
509 774 416
104skarbnik@puszcza-zielonka.pl
Kornelia LutySpecjalista ds. księgowych i analiz budżetu61 8114 142
61 8114 684
105k.luty@puszcza-zielonka.pl
Agnieszka BzodekSamodzielny referent ds. finansowo-księgowych61 8114 142117a.bzodek@puszcza-zielonka.pl
Monika Zalewska Inspektor ds. analiz i rozliczeń61 8114 142106m.zalewska@puszcza-zielonka.pl
Jowita PudliszakSpecjalista ds. płac i kadr61 8114 142118j.pudliszak@puszcza-zielonka.pl
DZIAŁ TECHNICZNY
IMIĘ I NAZWISKOSTANOWISKOTELEFONWEWMAIL
Jarosław BeszterdaKierownik Działu Technicznego 61 8114 141
512 010 423
102j.beszterda@puszcza-zielonka.pl
Ewa Dymalska Samodzielny referent ds. technicznych e.dymalska@puszcza-zielonka.pl
Joanna Skrobała Podinspektor ds. technicznych61 8114 142
61 8114 683
115j.skrobala@puszcza-zielonka.pl
Maciej Rojek Podinspektor ds. technicznych61 8114 142
61 8114 683
111m.rojek@puszcza-zielonka.pl
TURYSTYKA
IMIĘ I NAZWISKOSTANOWISKOTELEFONWEWMAIL
Izabela Paprzycka
Artur Krysztofiak
Koordynatorzy ds. turystyki 603 610 644
661 138 953
---i.paprzycka@puszcza-zielonka.pl
a.krysztofiak@puszcza-zielonka.pl